P.H.U. Marko jest pralnią z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, dzięki czemu jest niekwestionowanym liderem regionlnym świadczącym usługi pralnicze.

 

Klientami pralni są hotele, restauracje, sanatoria oraz zakłady przemysłowe. Firma obsługuje kontrahentów z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Ciechocinka i okolic.

 

Dzięki decyzji Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej pralnia posiada barierę higieniczną, która zezwala na pranie odzieży i pościeli z zakładowów opieki zdrowotnej.

 

O jakości usług Marko świadczy rozbudowany i nowoczesny park maszynowy. Pracownicy z kolei prezentują wysoki poziom profesjonalizmu biorąc udział w szkoleniach i rozwijając ciągle swoje kwalifikacje.

 

Pralnia stosuje środki piorące oraz technologię firmy Diversey Polska i jest pod stałą opieką technologiczną oraz techniczną co gwarantuje wysoką jakość wykonywanej pracy.

 

Wszystkie pralnice są zasilane przez automatyczny system dozujący, który umożliwia zachowanie parametrów prania, dzięki czemu Marko zdobyło zaufanie wielu Firm.

 

Miła, szybka i profesjonalna obsługa oraz zadowolenie Klientów jest naszą wizytówką.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Strona główna | O firmie | Współpraca | Kontakt

Copyright 2011 | P.H.U. Marko - pralnia przemysłowa z barierą higieny | © Free Template by webarte.de